Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komnino

( ilość produktów: 8 )

Komnino to producent modeli zbiornika ciśnieniowego, specjalizujący się w dostarczaniu na rynek urządzeń i elementów niezbędnych do wykonywania obróbki strumieniowo ściernej. Prowadzona z sukcesami od wielu lat działalność pozwoliła wypracować najlepsze metody pracy Komnino, dzięki którym każdy zbiornik spełnia najbardziej wymagające normy jakościowe oraz wytrzymałościowe.

Komnino to zbiornik oferowany w atrakcyjnej cenie przy zachowaniu najwyższej jakości, dzięki czemu marka jest preferowana przez liczne grono doświadczonych specjalistów.

Komnino - dedykowany zbiornik, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zbiorniki do piaskarek i sodowarek są kluczowymi elementami tych zaawansowanych urządzeń wykorzystywanych w wielu dziedzinach przemysłu. Prezentowane w niniejszej kategorii wyroby Komnino to warianty zbiornika pasujące do wszystkich piaskarek i sodowarek z oferty Indusco Solution.

Oferowane w naszym sklepie modele Komnino to zbiornik o pojemności 25, 50, 100, 150 lub 200 l, wyposażony w pokrywę. Pełni ona rolę ochronną, zabezpieczając przed zawilgoceniem ścierniwa w zbiorniku w czasie pracy na zewnątrz w czasie deszczu.

Każdy prezentowany wariant Komnino jest zbiornikiem posiadającym ponadto sito pełniące rolę filtra. Zatrzymuje ono zanieczyszczenia, które mogłyby zakłócić proces piaskowania czy sodowania, uniemożliwiając ich przedostanie się do wnętrza. Ziarna ścierniwa są utrzymywane w zbiorniku, zaś czyste i wolne od zanieczyszczeń środowisko pracy przekłada się na bardziej precyzyjne i skuteczne rezultaty obróbki.

Komnino - zbiornik wyrównawczy pionowy i akcesoria do piaskowania

W kategorii Komnino klienci znajdą również zbiornik wyrównawczy pionowy do magazynowania i zapewnienia stabilnego ciśnienia w instalacjach sprężonego powietrza.

Kompleksowy asortyment Indusco Solution zawiera ponadto inne niezbędne elementy, nieodłączne w procesie piaskowania i sodowania. Oferujemy m.in. trzonek do zaworu zasypu ścierniwa oraz pokrywę i kabłąk wyczystki rewizyjnej, gwarantujące efektywne i precyzyjne oczyszczanie powierzchni.

pixel