Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hełmy

( ilość produktów: 64 )

Dzięki hełmom do piaskowania i śrutowania zapewniane jest bezpieczeństwo pracy osób, realizujących zadania zawodowe w warunkach potencjalnie niebezpiecznych dla ich zdrowia. Stosowanie hełmu do piaskowania ma na celu skuteczną ochronę oczu, skóry oraz układu oddechowego przed szkodliwymi cząsteczkami, generowanymi w trakcie obróbki strumieniowo-ściernej.

W sklepie Indusco Solution oferujemy zarówno profesjonalne hełmy do piaskowania, jak i bogaty wybór niezbędnych części do hełmu do piaskarki. Oferta jest starannie dobrana, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy operatorów. Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy, by doradzić w wyborze odpowiedniego hełmu piaskarskiego oraz zapewnić wsparcie w przypadku ewentualnych pytań czy problemów.

Hełmy do piaskowania i śrutowania - bezpieczeństwo i mobilność

W Indusco Solution oferujemy środki ochrony osobistej, które są wyrobami sprawdzonymi pod kątem zapewniania bezpieczeństwa i cieszą się najlepszą opinią wśród fachowców.

Trwałe oraz niezawodne hełmy do piaskowania i śrutowania z naszego sklepu skutecznie separują pył oraz śrut od ciała, a także dróg oddechowych operatora urządzeń. Chronią go tym samym przed podrażnieniami skóry oraz niebezpiecznymi chorobami. Starannie przemyślana konstrukcja każdego dostępnego u nas hełmu do piaskowania powoduje, że twarz i oczy są osłonięte przed różnymi niebezpiecznymi odpryskami jak np. odłamki ścierniwa, zaś zamontowany układ regulacyjny efektywnie zabezpiecza przed szkodliwymi cząsteczkami stałymi w powietrzu, które mogłyby dostać się do układu oddechowego. Hełmy do piaskowania tłumią także uciążliwy dla operatora hałas powstający w toku procesu piaskowania i śrutowania.

Hełmofon do piaskowania RESIN, CLEMCO i RPB

Zakup hełmofonu do piaskowania jest szczególnie wskazany w przypadku konieczności jego wymiany, zachodzącej przy nadal sprawnym regulatorze. Prezentowane w naszej ofercie hełmy RESIN, CLEMCO i RPB to sprawdzone modele, doceniane przez wielu profesjonalistów. Warto zaznaczyć, że RESIN proponuje użytkownikom również wersje bez układu regulacyjnego i tak zwane aparaty, które są wyposażone w układ regulacji przepływu powietrza. Użytkownikom preferującym wizjer prostokątny polecamy RES-3 i Apollo-100. Z kolei RES-4, Apollo 600 i NOVA 3 są wyposażone w wizjer panoramiczny.

W ofercie mamy ponadto hełmy RESIN wyposażone w lampkę LED. Wszystkie hełmy typu RES można doposażyć w klimatyzator. Szczególnie komfortowym modelem jest NOVA 3 - ze względu na małą wagę oraz tapicerkę wewnątrz hełmu. Dodatkowo można go uzupełnić o lampkę oraz system komunikacji Nova Talk. Do lekkich wariantów zaliczają się również hełmy marki CLEMCO.

Hełm do śrutowania - niezbędne części i akcesoria

W celu kompleksowego zabezpieczenia pracownika proponujemy również szeroki asortyment części do hełmu do piaskarki. Wszystkie zostały wykonane z komponentów najwyższej jakości, aby zagwarantować maksymalną wytrzymałość i dawać użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa.

Wszelkie dostarczane przez Indusco Solution hełmy do piaskowania jak i części do hełmu do piaskarki spełniają wymagania rygorystycznych norm jakości.

pixel