Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hełmy

( ilość produktów: 60 )

Dzięki hełmom do piaskowania i śrutowania zapewniane jest bezpieczeństwo pracy osób, realizujących zadania zawodowe w warunkach potencjalnie niebezpiecznych dla ich zdrowia. Stosowanie hełmu do piaskowania ma na celu skuteczną ochronę oczu, skóry oraz układu oddechowego przed szkodliwymi cząsteczkami, generowanymi w trakcie obróbki strumieniowo-ściernej.

W sklepie Indusco Solution oferujemy zarówno profesjonalne hełmy do piaskowania, jak i bogaty wybór niezbędnych części do hełmu do piaskarki. Oferta jest starannie dobrana, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy operatorów. Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy, by doradzić w wyborze odpowiedniego hełmu piaskarskiego oraz zapewnić wsparcie w przypadku ewentualnych pytań czy problemów.

Hełmy do piaskowania i śrutowania - bezpieczeństwo i mobilność

W Indusco Solution oferujemy środki ochrony osobistej, które są wyrobami sprawdzonymi pod kątem zapewniania bezpieczeństwa i cieszą się najlepszą opinią wśród fachowców.

Trwałe oraz niezawodne hełmy do piaskowania i śrutowania z naszego sklepu skutecznie separują pył oraz śrut od ciała, a także dróg oddechowych operatora urządzeń. Chronią go tym samym przed podrażnieniami skóry oraz niebezpiecznymi chorobami. Starannie przemyślana konstrukcja każdego dostępnego u nas hełmu do piaskowania powoduje, że twarz i oczy są osłonięte przed różnymi niebezpiecznymi odpryskami jak np. odłamki ścierniwa, zaś zamontowany układ regulacyjny efektywnie zabezpiecza przed szkodliwymi cząsteczkami stałymi w powietrzu, które mogłyby dostać się do układu oddechowego. Hełmy do piaskowania tłumią także uciążliwy dla operatora hałas powstający w toku procesu piaskowania i śrutowania.

Hełm do śrutowania - niezbędne części i akcesoria

W celu kompleksowego zabezpieczenia pracownika proponujemy również szeroki asortyment części do hełmu do piaskarki. Wszystkie zostały wykonane z komponentów najwyższej jakości, aby zagwarantować maksymalną wytrzymałość i dawać użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa.

Wszelkie dostarczane przez Indusco Solution hełmy do piaskowania jak i części do hełmu do piaskarki spełniają wymagania rygorystycznych norm jakości.

pixel