Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piaskarki sterowane zdalnie

( ilość produktów: 8 )

Prezentujemy wysokiej jakości piaskarki automatyczne, które umożliwią precyzyjne czyszczenie powierzchni z różnego rodzaju zanieczyszczeń na drodze wyjątkowo efektywnego procesu eliminującego ryzyko uszkodzenia lub zarysowania obrabianego materiału. Różnorodność naszych urządzeń sprawi, że każdy z naszych klientów będzie mógł znaleźć wśród naszego asortymentu urządzenie doskonale dopasowane do potrzeb jego przedsiębiorstwa.

Oferowane modele piaskarki automatycznej to nowoczesne, profesjonalne i bezpieczne urządzenia, dedykowane do szerokiego zastosowania w przemyśle, usługach czy budownictwie.

Piaskarki automatyczne - doskonała pomoc w piaskowaniu ręcznym

Piaskarki automatyczne dostępne w asortymencie Indusco Solution zapewniają znakomite oczyszczanie i szlifowanie elementów nawet o niestandardowych kształtach. Wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i zarazem odpornością na ścieranie. Wszystkie te cechy sprawiają, że piaskarka zdalnie sterowana to urządzenie, które pozwoli Ci na wyjątkowo szybką i wydajną pracę.

Piaskarka zdalnie sterowana - nasze zestawy

Oferujemy praktyczne i wyjątkowo funkcjonalne zestawy - w tym typ piaskarki automatycznej dwustanowiskowej - w skład których wchodzą wysokojakościowe akcesoria, zapewniające wysoki komfort pracy oraz długotrwałą eksploatację. W zależności od wydajności stosowanej sprężarki istnieje możliwość doboru średnicy dyszy do obróbki małych lub dużych powierzchni.

Poza zbiornikami oraz kolektorami o różnej pojemności, w skład zestawów wchodzą także adekwatne zawory, elementy łączące zawór ze zbiornikiem, tłumiki, dźwignie oraz węże sterujące. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółowym opisem piaskarki automatycznej 1000 litrów zdalnie sterowanej z BHP. Wariant ten został rozszerzony m.in. o wysokiej jakości sprzęt zabezpieczający operatora - hełmy do piaskowania ReS-3 oraz rękawice i kombinezony pyłochronne.

pixel