Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZESTAWY DO PIASKOWANIA

( ilość produktów: 38 )

Piaskarki umożliwiają szybkie, wydajne i kompleksowe oczyszczanie oraz matowanie powierzchni, zaś proces piaskowania nie pozostawia na powierzchni uszkodzeń ani zarysowań. Z tego względu urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki.


W przypadku, gdy efektem piaskowania ma być usunięcie trwałych zanieczyszczeń, które silnie wniknęły w strukturę podłoża, albo jeśli obróbce będą poddawane elementy wielkogabarytowe, bądź działalność ma charakter produkcji seryjnej - zdecydowanie warto podjąć decyzję o zakupie piaskarki o większej konstrukcji.

W niniejszej kategorii prezentujemy wysokojakościowe piaskarki w nowoczesnych i praktycznych zestawach do piaskowania, zaprojektowanych z myślą o możliwości zastosowania ich zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i mniejszych zakładach rzemieślniczych oraz firmach usługowych.

Piaskarki w zestawie gwarantującym wydajność i bezpieczeństwo pracy

Dostępne w sklepie internetowym Indusco Solution warianty piaskarki w zestawie nadają się do wszystkich konwencjonalnych ścierniw. Ich solidna konstrukcja gwarantuje dużą wytrzymałość oraz długą żywotność urządzeń. Niezawodność proponowanych przez nas produktów łączy się z nieskomplikowanym, przyjaznym dla operatora sposobem obsługi.


Do prezentowanych zestawów włączono akcesoria pochodzące od najlepszych producentów, aby zapewnić pełny komfort oraz bezpieczeństwo pracy osobie obsługującej piaskarkę i zarazem długotrwałą eksploatację całego sprzętu.

Jakość wszystkich oferowanych w naszym sklepie internetowym piaskarek w zestawie potwierdzają adekwatne certyfikaty. Zbiorniki ciśnieniowe spełniają wymagania techniczne zgodne z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i posiadają certyfikaty zgodności CE. Przy ich produkcji spełnione zostały wymagania odpowiedniej normy jakości spawalnictwa.

pixel