Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ZESTAWY DO PIASKOWANIA

( ilość produktów: 38 )

Piaskarki umożliwiają szybkie, wydajne i kompleksowe oczyszczanie oraz matowanie powierzchni, zaś proces piaskowania nie pozostawia na powierzchni uszkodzeń ani zarysowań. Z tego względu urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki.

W przypadku, gdy efektem piaskowania ma być usunięcie trwałych zanieczyszczeń, które silnie wniknęły w strukturę podłoża, albo jeśli obróbce będą poddawane elementy wielkogabarytowe, bądź działalność ma charakter produkcji seryjnej - zdecydowanie warto podjąć decyzję o zakupie piaskarki o większej konstrukcji.

W niniejszej kategorii prezentujemy wysokojakościowe piaskarki w nowoczesnych i praktycznych zestawach do piaskowania, zaprojektowanych z myślą o możliwości zastosowania ich zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i mniejszych zakładach rzemieślniczych oraz firmach usługowych.

Piaskarki w zestawie gwarantującym wydajność i bezpieczeństwo pracy

Dostępne w sklepie internetowym Indusco Solution warianty piaskarki w zestawie nadają się do wszystkich konwencjonalnych ścierniw. Ich solidna konstrukcja gwarantuje dużą wytrzymałość oraz długą żywotność urządzeń. Niezawodność proponowanych przez nas produktów łączy się z nieskomplikowanym, przyjaznym dla operatora sposobem obsługi.

Do prezentowanych zestawów włączono akcesoria pochodzące od najlepszych producentów, aby zapewnić pełny komfort oraz bezpieczeństwo pracy osobie obsługującej piaskarkę i zarazem długotrwałą eksploatację całego sprzętu.

Jakość wszystkich oferowanych w naszym sklepie internetowym piaskarek w zestawie potwierdzają adekwatne certyfikaty. Zbiorniki ciśnieniowe spełniają wymagania techniczne zgodne z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i posiadają certyfikaty zgodności CE. Przy ich produkcji spełnione zostały wymagania odpowiedniej normy jakości spawalnictwa.

Dlaczego opłaca się wybrać zestaw do piaskowania?

Zakup profesjonalnego zestawu do piaskowania wraz ze wszelkimi niezbędnymi akcesoriami zapewnia użytkownikowi kompleksowe rozwiązanie gotowe do użycia od razu po zakupie. Nie ma potrzeby dokonywania dodatkowych zakupów czy szukania odpowiednich, pasujących części. Wszystko, co niezbędne do pełnego użytkowania, jest już dostępne w zestawie. Jest to kwestia nie tylko wygody, ale także i oszczędności. Zakup profesjonalnej piaskarki do piaskowania w zestawie z akcesoriami to wybór, który gwarantuje komfort, oszczędność oraz pewność najwyższej jakości. Taki komplet umożliwia szybkie przystąpienie do pracy.

W ramach oferty Indusco proponujemy wiele wariantów zestawu do piaskowania. Szczególnie polecamy te z kompresorem, zdalnym sterowaniem, strojem ochronnym i w wielu innych konfiguracjach. Z łatwością można więc dopasować taki, idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

pixel