Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PIASKARKI

( ilość produktów: 12 )

Piaskarki kabinowe i syfonowe

W asortymencie Indusco Solution prezentujemy staranny wybór najlepszych i sprawdzonych piaskarek oczyszczarek. W niniejszej kategorii przedstawiamy zarówno warianty piaskarki pneumatycznej, jak i sterowanej ręcznie. Przy pomocy profesjonalnych piaskarek przemysłowych i warsztatowych z Indusco Solution w efektywny i zarazem szybki sposób oczyści się niemal każdą powierzchnię. Naszym klientom służymy także specjalistycznym doradztwem w doborze urządzeń oraz najodpowiedniejszego osprzętu.

Hydropiaskarka - nowoczesna piaskarka do czyszczenia bezpyłowego

Piaskarki oczyszczarki to urządzenia, bez których trudno sobie wyobrazić wiele gałęzi współczesnego przemysłu oraz usług. W efekcie tak szerokiego zastosowania dzielą się one na wiele rodzajów, projektowanych z myślą o wyspecjalizowanych odbiorcach.

Hydropiaskarka to typ piaskarki umożliwiającej bezpyłowe czyszczenie powierzchni technicznych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii czyszczenia strumieniowo-ściernego.

Ta profesjonalna piaskarka jest synonimem bezpyłowej pracy w sposób wyjątkowo precyzyjny. Odbywa się to za pomocą sprężonego strumienia wody z domieszką ścierniwa. Urządzenie jest zarazem bardzo ekonomiczne, zaliczając się do najtańszych jeśli chodzi o oczyszczarki piaskarki oferowane na rynku.

Najlepsze piaskarki oczyszczarki dla przemysłu i do warsztatów

W naszej ofercie znajdą Państwo idealną dla siebie oczyszczarkę piaskarkę, która znakomicie sprawdzi się w pracy przenośnej. Kompaktowe rozmiary oraz elementy nastawione na lokowanie urządzenia w różnych miejscach - jak wbudowane kółka i uchwyty do prowadzenia - pomogą w realizacji zadań wymagających mobilnego sprzętu. Oferujemy także piaskarki oczyszczarki ze zbiornikiem o pojemności 1000 litrów, ze zdalnym sterowaniem i zaworami dozującymi Thompson. Każdą naszą piaskarkę przemysłową i warsztatową cechuje bardzo wysoka wydajność czyszczenia.

Oprócz samego urządzenia w postaci piaskarki profesjonalnej wśród propozycji Indusco Solution prezentujemy również zestaw bazowy ze sterowaniem kabinowym. Zachęcamy także do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie środkami ochrony osobistej, przeznaczonymi specjalnie dla operatorów piaskarek.

pixel