Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piaskarki warsztatowe

( ilość produktów: 12 )

W asortymencie Indusco Solution prezentujemy staranny wybór najlepszych i sprawdzonych piaskarek oczyszczarek. W niniejszej kategorii przedstawiamy zarówno warianty piaskarki pneumatycznej, jak i sterowanej ręcznie. Ogromny wybór sprawi, że każdy klient będzie w stanie wybrać sprzęt, który spełni jego oczekiwania. Przy pomocy profesjonalnych piaskarek przemysłowych i warsztatowych z Indusco Solution w efektywny i zarazem szybki sposób oczyści się niemal każdą powierzchnię. Naszym klientom służymy także specjalistycznym doradztwem w doborze urządzeń oraz najodpowiedniejszego osprzętu. Jako sprzedawca, a zarazem producent mamy niezbędną wiedzę, by idealnie dopasować piaskarkę do piaskowania metalu do każdych potrzeb.

Piaskarki kabinowe i syfonowe

Kabinowe piaskarki do czyszczenia metalu i innych materiałów najczęściej stosowane są przez profesjonalistów. Charakteryzują się zamkniętym obiegiem ścierniwa, dzięki czemu piaskowanie odbywa się w sposób czysty i całkowicie bezpieczny dla operatora. Poszczególne modele tych maszyn przystosowane są do pracy z rozmaitymi typami ścierniw. Najczęściej są to: piasek, kwarc, szkiełko i korund. Z kolei piaskarki przenośne są lepszym wyborem dla klientów, którym zależy głównie na mobilności urządzenia. Maszyny te są mniejsze i służą głównie do piaskowania zewnętrznego i oczyszczania dużych elementów.

Hydropiaskarka - nowoczesna piaskarka do czyszczenia bezpyłowego

Piaskarki oczyszczarki to urządzenia, bez których trudno sobie wyobrazić wiele gałęzi współczesnego przemysłu oraz usług. Stosuje się je w wielu branżach. W efekcie tak szerokiego zastosowania piaskarki przenośne i stacjonarne dzielą się na wiele rodzajów, projektowanych z myślą o wyspecjalizowanych odbiorcach.

Hydropiaskarka to typ piaskarki umożliwiającej bezpyłowe czyszczenie powierzchni technicznych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii czyszczenia strumieniowo-ściernego. Ta profesjonalna piaskarka do czyszczenia metalu jest synonimem bezpyłowej pracy w sposób wyjątkowo precyzyjny. Jest to bardzo dobry wybór ze względu na wygodę pracy. Odbywa się to za pomocą sprężonego strumienia wody z domieszką ścierniwa. Urządzenie jest zarazem bardzo ekonomiczne, zaliczając się do najtańszych jeśli chodzi o oczyszczarki piaskarki do metalu oferowane na rynku.

Najlepsze piaskarki oczyszczarki dla przemysłu i do warsztatów

W naszej ofercie znajdą Państwo idealną dla siebie oczyszczarkę piaskarkę mobilną z kompresorem, która znakomicie sprawdzi się w pracy przenośnej. Kompaktowe rozmiary oraz elementy nastawione na lokowanie urządzenia w różnych miejscach - jak wbudowane kółka i uchwyty do prowadzenia - pomogą w realizacji zadań wymagających mobilnego sprzętu. Możliwość pracy w różnych miejscach to niesamowite udogodnienie zwiększające efektywność piaskowania. W związku z tym mobilne piaskarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Wydajne mobilne piaskarki i nie tylko

Oferujemy także piaskarki oczyszczarki ze zbiornikiem o pojemności 1000 litrów, ze zdalnym sterowaniem i zaworami dozującymi Thompson. Każdą naszą mobilną piaskarkę przemysłową i warsztatową cechuje bardzo wysoka wydajność czyszczenia. Oprócz samego urządzenia w postaci piaskarki profesjonalnej wśród propozycji Indusco Solution prezentujemy również zestaw bazowy ze sterowaniem kabinowym. Zachęcamy także do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie środkami ochrony osobistej, przeznaczonymi specjalnie dla operatorów piaskarek.

Jakie są zalety piaskarek mobilnych?

Oferowane przez nas piaskarki mobilne z kompresorem mają wiele zalet. Mogą być one wykorzystywane jako dodatkowe urządzenia do piaskowania w istniejącej komorze. Ponadto nie wymagają podłączenia do źródła prądu, ponieważ do ich działania wystarczy kompresor. To sprawia, że są wygodne w użyciu. Kolejnym atutem mobilnych piaskarek jest ich łatwy transport. Dzięki temu można je przestawiać w dowolne miejsce. Jeśli szukasz wygodnego i wydajnego urządzenia do piaskowania, piaskarki warsztatowe przenośne stanowią najlepszy wybór.

Piaskarka bezpyłowa – dlaczego warto ją wybrać?

Klienci coraz chętniej decydują się na zakup piaskarek bezpyłowych, ponieważ umożliwiają one szybkie i dokładne wyczyszczenie metalowych elementów bez zabrudzenia miejsca pracy. Poza tym urządzenia te mają szerokie zastosowanie. Korzysta się z nich np. podczas odnawiania aluminiowych i stalowych felg, czyszczenia karoserii pojazdów, zbiorników, rur, elementów konstrukcyjnych obiektów, usuwania rdzy i pozostałości po lakierach czy farbach. Bezpyłowe piaskarki do metalu są też chętnie wybierane ze względu na to, iż wśród nich są modele przenośne. Dzięki temu można ich używać wszędzie.

pixel