Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PIASKARKI KABINOWE

( ilość produktów: 17 )

Dzięki piaskarce kabinowej możliwe jest czyszczenie oraz matowienie dowolnej powierzchni. Oczyszczarki kabinowe mogą być również wykorzystywane do hydropiaskowania, mycia ciśnieniowego, sodowania oraz przedmuchiwania trudno dostępnych szczelin.

W sklepie Indusco Solution oferujemy zarówno oczyszczarki kabinowe, jak i inne niezbędne akcesoria - takie jak hełmy do piaskowania - które wraz z piaskarką zapewnią profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy. Proponujemy sprzęt odznaczający się najwyższą jakością - zarówno produkowany przez nas, jak i tworzony przez renomowane firmy. Wśród asortymentu Indusco Solution znaleźć można piaskarkę kabinową w konkurencyjnej cenie spełniającą wszelkie wymogi branżowe.

Piaskarki kabinowe - bogata funkcjonalność, długa żywotność

Oczyszczarka kabinowa dzięki swojej kompaktowej budowie może być łatwo przetransportowana w dowolne miejsce. Szerokie zastosowanie piaskarki stacjonarnej obejmuje wiele prac. Znajduje zastosowanie m.in. w gospodarstwach domowych, warsztatach samochodowych, a także w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych.

Bezpieczne i solidne piaskarki kabinowe

Piaskarki kabinowe wyprodukowane zostały z solidnej blachy o szerokości 2 i 3 mm, przystosowanej do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki solidnej konstrukcji czyszczenie odbywa się w bezpiecznych warunkach, ponieważ technologia zastosowana w urządzeniu niezawodnie ogranicza ryzyko wydostania się materiału ściernego na zewnątrz. Taka dbałość o detale gwarantuje, że operator może skoncentrować się na swojej pracy bez obaw o ewentualne incydenty. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabiny piaskarskiej dostępnej w naszej ofercie zapewniają długą żywotność urządzenia, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

Oczyszczarki kabinowe - na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie oczyszczarki kabinowej należy przede wszystkim sprawdzić pojemność zbiornika na ścierniwo, średnicę obsługiwanej dyszy, wydajność i stopień oczyszczania oraz zasyp materiału ściernego. Im wydajniejsze są piaskarki kabinowe, tym większą powierzchnię roboczą mogą oczyścić w krótszym czasie - nawet do 100 m2/h. Jednak wszystko to zależy od typu piaskarki kabinowej, dyszy, a także rodzaju ścierniwa. Co również istotne, im wyższe ciśnienie pracy, tym prędkość strumienia ściernego jest większa. W efekcie przekłada się to na intensywniejsze oczyszczanie.

Udzielimy wszelkich informacji na temat oczyszczarki kabinowej i przedstawimy adekwatną ofertę do zapotrzebowania.

pixel