Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PIASKARKI KABINOWE

( ilość produktów: 17 )

Dzięki piaskarce kabinowej możliwe jest czyszczenie oraz matowienie dowolnej powierzchni. Oczyszczarki kabinowe mogą być również wykorzystywane do hydropiaskowania, mycia ciśnieniowego, sodowania oraz przedmuchiwania trudno dostępnych szczelin. Szeroki wybór urządzeń do piaskowania dostępny jest w naszej ofercie. Sprzedajemy również części i akcesoria do nich, w tym odpylacze, uszczelki, zbiorniki, dysze, zawory zasypu ścierniwa, pedały sterowania i pistolety strumieniowe. Jeśli szukasz piaskarki kabinowej w przystępnej cenie, zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Kabinowa piaskarka - akcesoria i osprzęt

W sklepie Indusco Solution oferujemy zarówno oczyszczarki kabinowe, jak i inne niezbędne akcesoria - takie jak hełmy do piaskowania - które wraz z piaskarką zapewnią profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy. Proponujemy sprzęt odznaczający się najwyższą jakością - zarówno produkowany przez nas, jak i tworzony przez renomowane firmy. Wśród asortymentu Indusco Solution znaleźć można piaskarkę kabinową w konkurencyjnej cenie spełniającą wszelkie wymogi branżowe.

Piaskarki kabinowe - bogata funkcjonalność, długa żywotność

Oczyszczarka kabinowa dzięki swojej kompaktowej budowie może być łatwo przetransportowana w dowolne miejsce. Szerokie zastosowanie piaskarki stacjonarnej obejmuje wiele prac. Znajduje zastosowanie m.in. w gospodarstwach domowych, warsztatach samochodowych, a także w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. Oczyszczarka kabinowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie z powierzchni elementów konieczne jest usunięcie rdzy, osadów oraz pozostałości po farbach i lakierach.

Bezpieczne i solidne piaskarki kabinowe

Piaskarki kabinowe wyprodukowane zostały z solidnej blachy o szerokości 2 i 3 mm, przystosowanej do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki solidnej konstrukcji czyszczenie odbywa się w bezpiecznych warunkach, ponieważ technologia zastosowana w urządzeniu niezawodnie ogranicza ryzyko wydostania się materiału ściernego na zewnątrz. Taka dbałość o detale gwarantuje, że operator może skoncentrować się na swojej pracy bez obaw o ewentualne incydenty. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabiny piaskarskiej dostępnej w naszej ofercie zapewniają długą żywotność urządzenia, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

Oczyszczarki kabinowe - na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie oczyszczarki kabinowej należy przede wszystkim sprawdzić pojemność zbiornika na ścierniwo, średnicę obsługiwanej dyszy, wydajność i stopień oczyszczania oraz zasyp materiału ściernego. Im wydajniejsze są piaskarki kabinowe, tym większą powierzchnię roboczą mogą oczyścić w krótszym czasie - nawet do 100 m2/h. Jednak wszystko to zależy od typu piaskarki kabinowej, dyszy, a także rodzaju ścierniwa. Co również istotne, im wyższe ciśnienie pracy, tym prędkość strumienia ściernego jest większa. W efekcie przekłada się to na intensywniejsze oczyszczanie.

Udzielimy wszelkich informacji na temat oczyszczarki kabinowej i przedstawimy adekwatną ofertę do zapotrzebowania.

Czym jest hydropiaskarka?

Hydropiaskarka to urządzenie przeznaczone do bezpyłowego usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni. W maszynach tych wykorzystuje się sprężony strumień wody oraz ścierniwo. Użytkownicy cenią hydropiaskarki za ich wysoką skuteczność i niskie koszty eksploatacyjne w porównaniu do sodowania albo czyszczenia suchym lodem. Urządzenia te wyróżniają się dobrą wytrzymałością mechaniczną, a korzystanie z nich jest wygodne. Hydropiaskarki używane są m.in. w budownictwie (np. drogowym), warsztatach samochodowych oraz przemyśle (np. stoczniowym, morskim i wydobywczym).

Kabina piaskarka - ciśnieniowa i inżektorowa

W sprzedaży mamy kabinowe piaskarki stacjonarne ciśnieniowe. To urządzenia wykorzystywane do usuwania rdzy, klejów, farb i innych zabrudzeń z różnych powierzchni. Używa się ich również w celu przygotowania elementów do malowania. Kabiny ciśnieniowe czyszczą bardzo dokładnie, ponieważ są agresywniejsze od innych rodzajów urządzeń. Drugim typem są oczyszczarki kabinowe inżektorowe. Różnią się one od ciśnieniowych zasadą podawania i wyrzucania ścierniwa. Inżektorowe piaskarki podczas działania wykorzystują podciśnienie, jakie wytwarzane jest w pistolecie. Modele tego typu są słabsze od ciśnieniowych, jednak pozwalają na delikatne czyszczenie elementów (np. cienkiego aluminium). Inżektorowe piaskarki stacjonarne dzięki mniejszej mocy nie niszczą detali. Dodatkowo dają możliwość uzyskania delikatniejszej struktury po wypiaskowaniu w przypadku miękkich przedmiotów.

pixel