Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PIASKARKI KABINOWE

( ilość produktów: 17 )

Dzięki piaskarce kabinowej możliwe jest czyszczenie oraz matowienie dowolnej powierzchni. Oczyszczarki kabinowe mogą być również wykorzystywane do hydropiaskowania, mycia ciśnieniowego, sodowania oraz przedmuchiwania trudno dostępnych szczelin.

W sklepie Indusco Solution oferujemy zarówno oczyszczarki kabinowe, jak i inne niezbędne akcesoria - takie jak hełmy do piaskowania - które wraz z piaskarką zapewnią profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy.

Piaskarki kabinowe - bogata funkcjonalność, długa żywotność oraz bezpieczeństwo

Oczyszczarka kabinowa dzięki swojej kompaktowej budowie może być łatwo przetransportowana w dowolne miejsce. Szerokie zastosowanie piaskarki obejmuje wiele prac. Znajduje zastosowanie m.in. w gospodarstwach domowych, warsztatach samochodowych, a także w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych.

Piaskarki kabinowe wyprodukowane zostały z solidnej blachy o szerokości 2 i 3 mm, przystosowanej do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki solidnej konstrukcji czyszczenie odbywa się w bezpiecznych warunkach, ponieważ technologia zastosowana w urządzeniu niezawodnie ogranicza ryzyko wydostania się materiału ściernego na zewnątrz.

Oczyszczarki kabinowe - na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie oczyszczarki kabinowej należy przede wszystkim sprawdzić pojemność zbiornika na ścierniwo, średnicę obsługiwanej dyszy, wydajność i stopień oczyszczania oraz zasyp materiału ściernego. Im wydajniejsze są piaskarki kabinowe, tym większą powierzchnię roboczą mogą oczyścić w krótszym czasie - nawet do 100 m2/h. Jednak wszystko to zależy od typu piaskarki kabinowej, dyszy, a także rodzaju ścierniwa. Co również istotne, im wyższe ciśnienie pracy, tym prędkość strumienia ściernego jest większa. W efekcie przekłada się to na intensywniejsze oczyszczanie.

Udzielimy wszelkich informacji na temat oczyszczarki kabinowej i przedstawimy adekwatną ofertę do zapotrzebowania.

 

pixel