Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piaskarki kabinowe INŻEKTOROWE

( ilość produktów: 7 )

Czym charakteryzuje się piaskarka inżektorowa? Jej głównymi atutem jest przede wszystkim precyzja, a w drugiej kolejności możliwość nieustannej pracy. Urządzenie to współpracuje ze ścierniwem lekkim oraz półciężkim.

Piaskarka inżektorowa dostępna w ofercie Indusco Solution umożliwia długotrwałą pracę niezależnie od tego, czy użyta zostanie w usługach, przemyśle czy budownictwie. Jednak należy mieć na uwadze, że obrabiarka ta przeznaczona jest do nieco lżejszych zadań, aniżeli model ciśnieniowy.

Piaskarka inżektorowa - solidna i energooszczędna praca

Dzięki wydajnym lampom LED piaskarka inżektorowa może pracować o każdej porze dnia i nocy, zapewniając efektywne czyszczenie elementów nawet o niestandardowych kształtach. Solidna konstrukcja z blach 2 i 3 mm, a także wewnętrzny system odciągu i filtracji pyłów dodatkowo przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa pracy.

Piaskarka inżektorowa posiada także wysoce wytrzymały system w drzwiczkach, który zapewnia nieprzepuszczalność pyłków na zewnątrz. Z kolei dostęp do wnętrza możliwy jest z dwóch stron, co przekłada się na komfort umieszczania elementów wewnątrz kabiny śrutowniczej.

pixel