Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piaskarki kabinowe CIŚNIENIOWE

( ilość produktów: 10 )

Piaskarka kabinowa ciśnieniowa to profesjonalne urządzenie służące do usuwania farb, rdzy, klejów oraz przygotowania powierzchni pod malowanie. Oferowane w naszym sklepie piaskarki pneumatyczne swoje zastosowanie znajdują w wielu branżach, takich jak przemysł samochodowy, drukarski (3D), lakierniczy, lotniczy i wiele innych.

Piaskarki pneumatyczne ciśnieniowe - oszczędność czasu przy zachowaniu jakości

Piaskarki pneumatyczne ciśnieniowe są kompatybilne z każdym rodzajem ścierniwa. Urządzenie to charakteryzuje się wylotową dyszą, dzięki której prędkość wylotowa jest znacznie większa niż w przypadku tradycyjnej kabiny wyposażonej w pistolet inżektorowy. To sprawia, że piaskarki ciśnieniowe znacząco ułatwiają obróbkę materiału.

Zbiornik wyposażony został w zawór, który zamyka się samoczynnie po podaniu sprężonego powietrza. Dzięki temu jest on w stanie sukcesywnie kontrolować proporcję pomiędzy ścierniwem a sprężonym powietrzem w strumieniu roboczym, co przekłada się na efektywność pracy. Piaskarki pneumatyczne ciśnieniowe z Indusco Solution to gwarancja najefektywniejszej realizacji zadań.

Piaskarka ciśnieniowa kabinowa do szkiełkowania

W tej kategorii dostępna jest również piaskarka ciśnieniowa kabinowa do szkiełkowania. Jako ścierniwo stosowany jest granulat szklany, dzięki czemu w efekcie obróbki uzyskuje się powierzchnie ujednolicone oraz wybłyszczone. Praca z piaskarką kabinową ciśnieniową ma na celu także podnieść wytrzymałość szkiełkowanych części. Szczególnie efektywnie sprawdza się w przypadku mniejszych i bardziej delikatnych przedmiotów charakteryzujących się nieregularnymi kształtami, utrudniającymi dostęp do zagięć i krzywizn.

Zastosowanie piaskarki kabinowej ciśnieniowej do szkiełkowania z Indusco Solution przyczynia się do poprawy jakości i trwałości wykończonych powierzchni, zapewniając profesjonalne oraz estetyczne efekty.

pixel