Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piaskarki sterowane ręcznie

( ilość produktów: 4 )

Oferowane w sklepie internetowym Indusco Solution piaskarki ręczne umożliwią szybkie, wydajne oraz kompleksowe oczyszczanie, a także matowanie obrabianych materiałów. Każda dostępna w naszym asortymencie ręczna piaskarka jest wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniem, dlatego nasze modele z powodzeniem znajdują zastosowanie między innymi w szeroko pojętym sektorze przemysłowym i usługowym oraz branży budowlanej - od dużych przedsiębiorstw po mniejsze zakłady rzemieślnicze.

Piaskarka ręczna - czyszczenie powierzchni bez uszkodzeń i zarysowań

Prezentowane warianty piaskarki ręcznej pneumatycznej to niezawodne i zarazem proste w obsłudze urządzenia nadające się do wszystkich konwencjonalnych ścierniw. Zaprojektowane zostały z myślą o profesjonalnym zastosowaniu, dlatego cechuje je duża wytrzymałość, gwarantująca ich długotrwałą eksploatację. Aby umożliwić naszym klientom dobór piaskarki ręcznie sterowanej do ich indywidualnych potrzeb, w niniejszej kategorii znajdują się modele o różnej pojemności zbiornika ciśnieniowego. Relatywnie niewielka masa zbiorników oraz konstrukcja, w której uwzględniono koła, zapewniają dużą mobilność i zarazem wygodny transport także w pozycji leżącej. Piaskarka ręczna pneumatyczna zmieści się nawet w mniejszych samochodach dostawczych.

Piaskarki ręczne z Indusco Solution to większy zakres funkcjonalności w zakresie obróbki oraz czyszczenia zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych powierzchni, co czyni je idealnym sprzętem zarówno dla małych, jak i dużych firm, a także odbiorców indywidualnych.

pixel