Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piaskarki sterowane ręcznie

( ilość produktów: 4 )

Oferowane w sklepie internetowym Indusco Solution piaskarki ręczne pneumatyczne umożliwią szybkie, wydajne oraz kompleksowe oczyszczanie, a także matowanie obrabianych materiałów. Każda dostępna w naszym asortymencie ręczna piaskarka jest wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniem, dlatego nasze modele z powodzeniem znajdują zastosowanie. Urządzenia te wykorzystywane są między innymi w szeroko pojętym sektorze przemysłowym i usługowym oraz branży budowlanej - od dużych przedsiębiorstw po mniejsze zakłady rzemieślnicze. W ofercie mamy produkty o różnej pojemności zbiornika - od 50 l do 200 l. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich piaskarek pneumatycznych dostępnych w naszym asortymencie.

Piaskarka ręczna - czyszczenie powierzchni bez uszkodzeń i zarysowań

Prezentowane warianty piaskarki ręcznej pneumatycznej to niezawodne i zarazem proste w obsłudze urządzenia nadające się do wszystkich konwencjonalnych ścierniw. Zaprojektowane zostały z myślą o profesjonalnym zastosowaniu, dlatego cechuje je duża wytrzymałość, gwarantująca ich długotrwałą eksploatację. Aby umożliwić naszym klientom dobór piaskarki ręcznie sterowanej do ich indywidualnych potrzeb, w niniejszej kategorii znajdują się modele o różnej pojemności zbiornika ciśnieniowego. Relatywnie niewielka masa zbiorników oraz konstrukcja, w której uwzględniono koła, zapewniają dużą mobilność i zarazem wygodny transport także w pozycji leżącej. Piaskarka ręczna pneumatyczna zmieści się nawet w mniejszych samochodach dostawczych.

Piaskarki ręczne z Indusco Solution to większy zakres funkcjonalności w zakresie obróbki oraz czyszczenia zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych powierzchni, co czyni je idealnym sprzętem zarówno dla małych, jak i dużych firm, a także odbiorców indywidualnych.

Piaskarki pneumatyczne - zastosowanie

Proponowane przez nas piaskarki ręcznie sterowane wykorzystywane są w pracach realizowanych zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Dzięki nim możliwe jest szybkie oczyszczenie lub zmatowienie elementów np. z metalu lub szkła. Piaskarki pneumatyczne pozwalają też na tworzenie napisów i grafik na materiałach. Przy zakupie tych sprzętów należy zwrócić uwagę, aby wielkość urządzenia była odpowiednio dopasowana do rozmiarów przedmiotów poddawanych piaskowaniu. Istotne jest miejsce wykonywania prac piaskarskich. Rozmiar urządzenia powinien być taki, aby zmieściło się tam, gdzie będzie ono użytkowane.

pixel