Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wąż do piaskarki

( ilość produktów: 8 )

Nieodpowiednio dobrany wąż do piaskarki sprawi, że jej praca będzie nieefektywna i wadliwa. To dzięki wężowi ścierniwo pod ciśnieniem podawane jest do dyszy, a następnie trafia na powierzchnię poddawaną czyszczeniu. Węże do piaskowania w przypadku prac oczyszczających stosowane są przede wszystkim do usuwania piaskarką zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Mają one też inne zastosowanie, m.in. przy konserwacji różnych sprzętów, do artystycznej obróbki szkła i drewna czy w warsztatach samochodowych w celu oczyszczania metalowych powierzchni.

Wąż do piaskarki - jak go używać?

Nasze węże do piaskarki doskonale poradzą sobie z zabrudzeniami na powierzchniach ceglanych, stalowych lub brukowych. Podczas wybierania odpowiedniego produktu, warto zwrócić uwagę na stopień jego odporności na ścieranie, szczególnie w warstwie wewnętrznej. Ważne, aby wąż nadawał się również do śrutowania i przesyłania szkła, piasku oraz korundu.

Wąż do piaskarki jest bezpieczny w użytkowaniu, ze względu na swoją budowę, nie powoduje szoków elektrostatycznych. Wysokiej jakości wyrób jest odporny na ścieranie podczas długotrwałej pracy.

pixel