Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wąż do piaskarki

( ilość produktów: 9 )

Nieodpowiednio dobrany wąż do piaskarki sprawi, że jej praca będzie nieefektywna i wadliwa. To dzięki przewodom do sprężonego powietrza ścierniwo pod ciśnieniem podawane jest do dyszy, a następnie trafia na powierzchnię poddawaną czyszczeniu. Węże do piaskowania w przypadku prac oczyszczających stosowane są przede wszystkim do usuwania piaskarką zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Przewód do piaskowania ma też inne zastosowanie, m.in. przy konserwacji różnych sprzętów, do artystycznej obróbki szkła i drewna czy w warsztatach samochodowych w celu oczyszczania metalowych powierzchni.

Wąż gumowy do sprężonego powietrza - jak go używać?

Nasze węże gumowe do sprężonego powietrza doskonale poradzą sobie z zabrudzeniami na powierzchniach ceglanych, stalowych lub brukowych. Podczas wybierania odpowiedniego węża na sprężone powietrze warto zwrócić uwagę na stopień jego odporności na ścieranie, szczególnie w warstwie wewnętrznej. Ważne, aby przewód do piaskarki nadawał się również do śrutowania i przesyłania szkła, piasku oraz korundu.

W asortymencie Indusco Solution znajdują się wydajne węże dedykowane także do agresywnych ścierniw, węże sterowania pneumatycznego, a także wąż zasilający oraz powietrza oddechowego.

Wąż do piaskarki jest bezpieczny w użytkowaniu, ze względu na swoją budowę, nie powoduje szoków elektrostatycznych. Wysokiej jakości wąż gumowy do sprężonego powietrza jest odporny na ścieranie podczas długotrwałej pracy.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przybliżymy możliwości zakupu węży do powietrza sprężonego w potrzebnej Państwu długości.

pixel