Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Filtry powietrza oddechowego

( ilość produktów: 15 )

Choć piaskowanie należy do niezawodnych metod oczyszczania powierzchni, wiąże się ono niestety z poważnymi zagrożeniami dla zdrowia, na które szczególnie narażeni są operatorzy piaskarek.

Generowane w trakcie obróbki strumieniowo-ściernej zanieczyszczenia w postaci cząstek stałych i resztek oleju mogą wnikać głęboko m.in. do płuc. Dlatego ten proces technologiczny niesie realne niebezpieczeństwo dla spojówek, skóry oraz w znacznym stopniu - dla dróg oddechowych.

Osobom obsługującym urządzenia do piaskowania można jednak zapewnić w pełni pod tym względem bezpieczne oraz komfortowe warunki pracy. Sprawdzonym środkiem ochrony, koniecznym podczas oddychania sprężonym powietrzem, jest specjalistyczny filtr oddechowy do uzdatniania powietrza podczas piaskowania.

Filtr oddechowy - bezpieczeństwo dróg oddechowych przy piaskowaniu

W sklepie internetowym Indusco Solution oferujemy różne modele filtra powietrza oddechowego do stosowania podczas piaskowania. Z myślą o bezpieczeństwie pracy naszych klientów podejmujemy współpracę wyłącznie z najbardziej cenionymi przez profesjonalistów producentami.

Każdy proponowany w naszym asortymencie filtr powietrza dedykowany do pracy przy piaskarce jest wyjątkowo skuteczny w pozbywaniu się zanieczyszczeń oraz absorpcji wilgoci ze sprężonego powietrza, potencjalnie trafiających do układu oddechowego pracownika.

Nasze wysokojakościowe filtry powietrza wskazane są do stosowania przez operatorów piaskarki, śruciarzy czy metalizatorów. Zoptymalizowanie wymiarów filtra oddechowego ułatwia koncentrowanie się na obsługiwaniu piaskarki dzięki zapewnianiu operatorowi znacznej mobilności i swobody ruchów.

W niniejszej kategorii proponujemy ponadto wymienne wkłady do filtra powietrza do piaskowania. Te niezbędne elementy zestawu ochronnego wyróżniają się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz wyjątkową skutecznością filtracji.

pixel