Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SODOWARKI

( ilość produktów: 20 )

Sodowanie jest znakomitą odpowiedzią na stojące przed ludźmi wyzwanie ochrony środowiska naturalnego. Metoda ta, realizowana za pomocą sodowarki bezpyłowej jest innowacyjna, a zarazem całkowicie ekologiczna, umożliwiając skutecznie oczyszczanie różnego rodzaju powierzchni.

W toku sodowania z sodowarki - czy też inaczej: piaskarki do sodowania - następuje pod dużym ciśnieniem wyrzut czyściwa zmieszanego w odpowiednich proporcjach z powietrzem.

Czyściwo stanowi soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) wykazująca specjalny stopień granulacji.

W sklepie internetowym Indusco Solution oferujemy wysokiej jakości sodowarki w atrakcyjnych cenach, których niezawodność i wydajność doceniło już liczne grono uznanych fachowców.

Piaskarko-sodowarka - czyszczenie bez naruszania struktur

Każda nasza piaskarko-sodowarka gwarantuje przeprowadzenie bardzo efektywnego, a zarazem delikatnego procesu czyszczenia, dzięki czemu eliminowane jest niebezpieczeństwo uszkodzenia lub zmiany struktury czyszczonego materiału, który pozostaje nienaruszony i gładki.

Soda jest łatwa do usunięcia po zakończeniu prac, a porównaniu z piaskowaniem sodowanie nie nagrzewa i nie deformuje oczyszczanej powierzchni. Sodowarka piaskarka jest wyjątkowo skutecznym urządzeniem do czyszczenia powierzchni z zabrudzeń, farb, powłok lakierniczych, a także rdzy.

Piaskarko-sodowarki - oczyszczanie bezpieczne dla operatora

Warto podkreślić, że używanie piaskarki sodowarki to rozwiązanie nowoczesne oraz ekologiczne. Operatorzy piaskarko-sodowarek nie mają kontaktu z toksycznymi substancjami, ponieważ soda jest w 100% rozpuszczalna w wodzie, bezpieczna dla człowieka i neutralna dla środowiska.

Dzięki temu sodowarki mobilne znajdują szerokie zastosowanie m.in. przy renowacji budynków oraz zabytków, czyszczeniu kostki brukowej, nagrobków, usuwaniu sadzy popożarowej, przygotowania rozmaitych powierzchni pod malowanie i lakierowanie, a nawet usuwaniu zanieczyszczeń poprodukcyjnych w obszarze branży spożywczej.

Uniwersalność sodowarki mobilnej powoduje, że sprawdza się w przypadku przeróżnych materiałów: cegły, kamienia, stali, aluminium, miedzi, żeliwa jak również drewna.

Sodowanie - idealna metoda do czyszczenia delikatnego drewna

Sodowanie drewna za pomocą odpowiedniej maszyny cieszy się coraz większą popularnością. Procesowi oczyszczania przeprowadzanemu sodowarkami mobilnymi poddawane są zarówno meble, jak i całe drewniane budynki takie jak karczmy, kamienice czy kościoły.

Bez względu na to, czy chodzi o precyzyjne sodowanie drewnianych detali, czy obiektów wielkopowierzchniowych, jego delikatność w połączeniu z wydajnością oraz stosunkowo szybko uzyskiwanymi efektami powoduje, że jest to metoda szczególnie zalecana do drewna. Jeżeli poszukuje się innowacyjności oraz ekologiczności w sposobie obróbki nie powodującym uszczerbku na szlachetnym materiale, maszyna do sodowania drewna mobilna w dobrej cenie będzie stanowić idealną odpowiedź na te potrzeby.

Zastanawiają się Państwo ile kosztuje hydrosodowarka, agregat lub kabina do sodowania? Zainteresowani są Państwo kupnem sodowarki piaskarki w korzystnej cenie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! W Indusco Solution zapewniamy fachowe doradztwo.

Udzielimy wszelkich informacji na temat maszyn do sodowania i przedstawimy ofertę w najlepszym stosunku ceny do jakości.

pixel