Choose your languageand country
niemiecki
angielski
polski
OK
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SODOWARKI

( ilość produktów: 20 )

Sodowanie jest znakomitą odpowiedzią na stojące przed ludźmi wyzwanie ochrony środowiska naturalnego. Metoda ta, realizowana za pomocą sodowarki bezpyłowej jest innowacyjna, a zarazem całkowicie ekologiczna, umożliwiając skutecznie oczyszczanie różnego rodzaju powierzchni.

W toku sodowania z sodowarki - czy też inaczej: piaskarki do sodowania - następuje pod dużym ciśnieniem wyrzut czyściwa zmieszanego w odpowiednich proporcjach z powietrzem.

Czyściwo stanowi soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) wykazująca specjalny stopień granulacji.

W sklepie internetowym Indusco Solution oferujemy wysokiej jakości sodowarki w atrakcyjnych cenach, których niezawodność i wydajność doceniło już liczne grono uznanych fachowców.

Piaskarko-sodowarka - czyszczenie bez naruszania struktur

Każda nasza piaskarko-sodowarka gwarantuje przeprowadzenie bardzo efektywnego, a zarazem delikatnego procesu czyszczenia, dzięki czemu eliminowane jest niebezpieczeństwo uszkodzenia lub zmiany struktury czyszczonego materiału, który pozostaje nienaruszony i gładki.

Soda jest łatwa do usunięcia po zakończeniu prac. W porównaniu z piaskowaniem sodowanie nie nagrzewa i nie deformuje oczyszczanej powierzchni. Sodowarka, piaskarka do mebli drewnianych i innych podobnych obiektów jest wyjątkowo skutecznym urządzeniem do czyszczenia powierzchni z zabrudzeń, farb, powłok lakierniczych, a także rdzy.

Piaskarko-sodowarki - oczyszczanie bezpieczne dla operatora

Warto podkreślić, że używanie piaskarki sodowarki to rozwiązanie nowoczesne oraz ekologiczne. Operatorzy piaskarko-sodowarek nie mają kontaktu z toksycznymi substancjami, ponieważ soda jest w 100% rozpuszczalna w wodzie, bezpieczna dla człowieka i neutralna dla środowiska.

Dzięki temu sodowarki mobilne znajdują szerokie zastosowanie m.in. przy renowacji budynków oraz zabytków, czyszczeniu kostki brukowej, nagrobków, usuwaniu sadzy popożarowej, przygotowania rozmaitych powierzchni pod malowanie i lakierowanie, a nawet usuwaniu zanieczyszczeń poprodukcyjnych w obszarze branży spożywczej.

Uniwersalność sodowarki mobilnej powoduje, że sprawdza się w przypadku przeróżnych materiałów: cegły, kamienia, stali, aluminium, miedzi, żeliwa jak również drewna.

Sodowanie - idealna metoda do czyszczenia delikatnego drewna

Sodowanie drewna za pomocą odpowiedniej maszyny cieszy się coraz większą popularnością. Procesowi oczyszczania przeprowadzanemu sodowarkami mobilnymi poddawane są zarówno meble, jak i całe drewniane budynki takie jak karczmy, kamienice czy kościoły. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się podczas szkiełkowanie drewna będącego częstym zabiegiem przy okazji różnego rodzaju prac renowacyjnych.

Bez względu na to, czy chodzi o precyzyjne sodowanie drewnianych detali, czy obiektów wielkopowierzchniowych, jego delikatność w połączeniu z wydajnością oraz stosunkowo szybko uzyskiwanymi efektami powoduje, że jest to metoda szczególnie zalecana do drewna. Jeżeli poszukuje się innowacyjności oraz ekologiczności w sposobie obróbki nie powodującym uszczerbku na szlachetnym materiale, maszyna do sodowania drewna mobilna w dobrej cenie będzie stanowić idealną odpowiedź na te potrzeby.

Piaskarka sodowa do drewna - pojemność na każde potrzeby

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne propozycje piaskarki sodowej do drewna w korzystnej cenie. Asortyment składa się z wielu zestawów różniących się ilością akcesoriów, a także specyfiką samego urządzenia. Mowa tutaj m.in. o szerokim wyborze pojemności, dzięki któremu każdy klient będzie w stanie dopasować sprzęt o doskonałych parametrach na potrzeby swojego przedsiębiorstwa. Najmniejsze urządzenie do sodowania drewna to wariant 50 L, który zalecany jest mniejszym jednostkom. Największa propozycja opracowana z myślą o intensywnej eksploatacji ma natomiast pojemność 200 L. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w celu doboru idealnej sodowarki do drewna. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszelkich informacji na temat maszyn do sodowania i przedstawimy ofertę w najlepszym stosunku ceny do jakości.

Zastanawiają się Państwo ile kosztuje hydrosodowarka, agregat lub kabina do sodowania? Zainteresowani są Państwo kupnem sodowarki piaskarki w korzystnej cenie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! W Indusco Solution zapewniamy fachowe doradztwo.

pixel